Další napadení na vlakovém nádraží v Havlíčkově Brodě, policisté hledají svědky
Profilovka
01. 03. 2024
visibility 1195

Havlíčkobrodští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu napadení muže, ke kterému došlo koncem ledna na vlakovém nádraží v Havlíčkově Brodě. Policisté by v zájmu prověřování potřebovali zjistit totožnost muže zachyceného na fotografiích. Uvítají také, pokud se přihlásí svědci, kteří napadení viděli.

V pátek 26. ledna v době od 15:45 hodin do 16:15 hodin došlo v prostoru nádražní haly na ulici Nádražní k fyzickému napadení dosud neznámé osoby. Policisté zjistili totožnost podezřelého muže a byly zajištěny veškeré dostupné informace, včetně kamerových záznamů. Totožnost napadeného se však zjistit nepodařilo, neboť tento po napadení odjel vlakem do Jihlavy, odkud dále pokračoval nejspíše ve směru na Hruškové Dvory a své napadení do současné doby neoznámil.

Po přijetí oznámení provedli policisté v lokalitě šetření, místo ohledali a zadokumentovali. Úkony trestního řízení jsou zahájeny pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Policisté shromažďovali získané informace i poznatky a zajistili také kamerové záznamy, které vyhodnotili.

Žádáme muže, zachyceného na fotografiích, aby se přihlásil na tísňové lince 158 nebo přímo kontaktoval obvodní oddělení Havlíčkův Brod, telefon 974 271 651, email hb.oop.havlbrod@pcr.cz.

Dále žádáme občany, kteří muže poznali a vědí, o koho se jedná, nebo byli svědky fyzického napadení, aby se přihlásili se svým svědectvím na policii.

 

por. Ing. Michaela Lébrová, komisařka

Foto: ilustrační

 

 Související články

 

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image