Finále soutěže bylo zahájeno, hlasujte pro Muchovnu v anketě Dům roku
Profilovka
06. 05. 2024.
638

Do 13. května probíhá hlasování v rámci soutěže HELUZ Dům roku 2024. Odborná porota vybrala deset finalistů, mezi které se probojoval i Obecní dům U Muchů v Dolním Městě. Zapojte se do hlasování, podpořte "Muchovnu" a vyhrajte Aperol Spritz set.

Společnost HELUZ spustila nový ročník soutěže HELUZ Dům roku v polovině února a nyní hledá tu nejlepší realizaci z cihel Heluz. Stavbu mohli přihlásit architekti, projektanti či investoři. Odborná porota ve složení Jan Gerych (šéfredaktor magazínu archSPACE.cz), Ing. Filip Bosák (technický poradce HELUZ), Petr Sedláček (Account Director X Production) a Jiří Hloušek (fotograf architektury) vybrala deset finalistů, kteří postoupili do fáze veřejného hlasování.

Hlasování probíhá formou hlasovacího formuláře. Stavba, která získá nejvíce hlasů, obdrží finanční odměnu ve výši 50 tisíc korun pro investora a 50 tisíc korun pro autora projektu. Hlasování mohou soutěžící podpořit sdílením a propagací na sociálních sítích. Vítěz bude vyhlášen už 16. května 2024.

Jak hlasovat pro Obecní dům U Muchů?

Hlasovat lze do 13. května 2024 na adrese www.heluz.cz/akce-dum-roku, kde vyplníte pouze jméno, příjmení a e-mail.

Obecní dům U Muchů byl slavnostně otevřen 4. listopadu loňského roku. Více ZDE.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image