Komplikace pro Světlou! Ztratila dvoubrankový náskok a i celé utkání, postup se vzdaluje
Profilovka
08. 03. 2024.
440

Světlá na stadionu v Pěšinkách začala skvěle a vedla již 2:0. Hráči Telče však utkání otočili a v sérii se ujali vedení 2:1. V sobotu tak budou skláři bojovat o prodloužení čtvrtfinále a návratu na domácí stadion.

Skláři třetí utkání play-off zahájili opět aktivně, jako v předešlých duelech a již po 32 vteřinách hry vstřelil úvodní branku Patrik Pokorný. Za dalších pět minut zvýšil na 2:0 Jiří Přibyl a vypadalo to na jasnou jízdu domácích. Hostům se ještě v první třetině podařilo snížit díky brance Maxe Kotrby a do šaten se šlo za stavu 2:1. Vyrovnat se telčským hokejistům podařilo téměř v polovině utkání zásluhou Adama Bíny. Ve třetí třetině dostal hosty poprvé do vedení opět Kotrba a Telč byla na koni. V 50. minutě zvyšoval už na 4:2 svoji druhou brankou v utkání Adam Bína a skóre uzavřel v poslední minutě Jan Bína.

Telč vede v sérii na tři vítězná utkání 2:1. Duel přímo na stadionu sledovalo 257 diváků. Podrobný report z utkání ZDE.

Fotogalerie z utkání

V sobotu světelští hokejisté zajíždějí znovu do Telče, kde na místním zimním stadionu budou bojovat o prodloužení čtvrtfinálové série.

Fanclub HC Světlá n/S. opět pořadá společný výjezd autobusem. Odjezd je plánován ve 14:45 z Pěšinek a ve 14:50 z náměstí Trčků z Lípy.

Ti, co se nemohou zúčastnit osobně, tak můžou průběh utkání sledovat živě na onlajnech.

Výsledkový servis čtvrtfinále KLM Vysočiny:

3. zápas: HC Světlá nad Sázavou vs SK Telč 2:5 (1 - 2)

Branky: 1. Pokorný, 6. Přibyl - 14. Kotrba, 28. A. Bína, 46. Kotrba, 50. A. Bína, 60. J. Bína