Melouni Světlá jsou nadále stoprocentní, Sport Bar překvapuje a humpolecké derby vyhráli Goblini
Profilovka
15. 11. 2023
visibility 1939

V posledním kole před plánovanou přestávkou, z důvodu konání turnaje Poháru města Světlá nad Sázavou, se do čela ligové soutěže dostali Melouni Světlá nad Sázavou, kteří přesvědčivě zvítězili nad Kvíčaly z Havlíčkova Brodu poměrem 15:3 a jsou tak jediným týmem bez prohry v letošním ročníku. Druzí jsou o skóre Banditi Humpolec, kteří přejeli ledečské Klobáky 17:1 a na třetí místo klesly Křupky Horní Krupá, i když v předehrávce porazili sousední Válec Rozsochatec 10:8. V předchozím kole totiž šipkaři z Horní Krupé nestačili na světelský Sport Bar.

Nadále se překvapivě daří světelským týmům. V TOP 6 zaručující účast v 1. lize a boje o mistrovský titul jsou aktuálně tři týmy ze Světlé n/S. Kromě vedoucích Melounů jsou čtvrtí D.C. Sport Bar a šestí Popelníci, kterým šlapou na paty Klobáci z Ledče nad Sázavou. Více informací naleznete na webu rss-sipky.blogspot.cz.

Výsledky 9. kolo

Ligová tabulka po 9. kole

Individuální koeficient hráče (IKH)

V čele bodování jednotlivců je aktuálně nováček ligových soutěží Matěj Vrzáček (D.C. Sport Bar Světlá), druhý je Petr Čámský (Banditi Humpolec) a třetí místo drží Michal Polák (ŠK Křupky Horní Krupá).