Největší evropský florbalový kemp se koná ve Světlé, v pátek vyvrcholí závěrečným turnajem
Profilovka
02. 07. 2024.
296

Ve Světlé nad Sázavou aktuálně probíhá největší evropský florbalový kemp. V pátek 5. července pak vyvrcholí závěrečným turnajem ve světelské sportovní hale, kam je zvaná i veřejnost.

Kombinace pořádné florbalové dřiny a klasické táborové zábavy – to je Peaches KEMP, jeden z nejzajímavějších a nejzábavnějších projektů, které český florbal viděl. Každý rok láká další a další florbalisty i florbalistky, kteří na sobě chtějí makat a díky nimž se kempy neustále posouvají kupředu.

Už od roku 2015 si organizátoři akce zakládají na kvalitní práci s dětmi! I letos se tak opět s kempem vrátili do jejich oblíbené lokace, a to do Světlé nad Sázavou!

„Peaches KEMP je aktuálně největším evropským florbalovým kempem - rádi bychom Vám tak ukázali, že to, co děláme - děláme dobře! Přijďte se podívat 5. července od 14:00 na závěrečný turnaj Peaches KEMPU, který nabízí opravdu skvělou florbalovou podívanou! Ve sportovní hale ve Světlé se na Vás budou všechny broskve těšit,“ zve na akci hlavní broskev a organizátor kempu Pepa Juha.

 

Foto: Peaches KEMP

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image