Hledané ženy se podařilo ztotožnit
Profilovka
03. 06. 2024
visibility 335

EDIT 6. 6. 2024: Ženy se podařilo na základě výzvy ztotožnit. Fotografie byly staženy.

_________

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu zatajení nálezu peněženky v obchodním domě v Havlíčkově Brodě. Hledají ženy zachycené na fotografiích, jejichž totožnost by potřebovali zjistit v zájmu prověřování.

K případu došlo v pondělí 13. května po deváté hodině večer v prodejně obchodního domu na ulici Bělohradská v Havlíčkově Brodě. Poškozená žena si při výběru zboží odložila peněženku s finanční hotovostí, osobními doklady a platební kartou do regálu a zapomněla ji tam. Na místo se po chvilce vrátila, ale peněženka na místě již nebyla.

Po přijetí oznámení začali policisté případ prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Policisté provedli šetření za účelem zjištění důležitých informací pro objasnění případu. Případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky, včetně kamerových záznamů.

V zájmu prověřování by potřebovali zjistit totožnost dvou žen zachycených na fotografiích, které se u regálu se zapomenutou peněženkou pohybovaly a mohly by tak poskytnout informace důležité pro objasnění případu.

Žádáme občany, kteří dvojici poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158 nebo přímo kontaktovali obvodní oddělení Havlíčkův Brod, telefon 974 271 651, email hb.oop.havlbrod@pcr.cz.

por. Ing. Michaela Lébrová
komisař