První ztráta pro Melouny, Křupky vybojovaly bod na horké půdě lídra tabulky
Profilovka
06. 12. 2023
visibility 781

Šlágrem 11. kola ligové soutěže v šipkách na Vysočině bylo utkání Melouni Světlá n/S. vs Křupky Horní Krupá, ve kterém domácí Melouni poprvé ztratili bod, když zvítězili až v prodloužení. V lize jsou tak stále jediným týmem, který nepoznal hořkost porážky.

Melouni v utkání vedli už 7:3, ale nepodařilo se jim dotáhnout zápas do vítězného konce za 3 body a v základním rozpisu skončilo utkání nerozhodně 9:9. O celkovém vítězi tak muselo rozhodnout prodloužení. Tam už Melouni neponechali nic náhodě a šli si pro bonusový druhý bod. O vysoké kvalitě utkání svědčí i individuální náhozy. V utkání byly vidět dvě pátá, tři šestá a čtyři sedmá kola.

Prodloužení v tomto kole zažili také šipkaři z Terasy ve Světlé. Ti však s rivalem z Ledče n/S. prohráli 9:10. První vítězství (za 3 body) v letošní sezoně slavili hráči týmu DC Helax Havlíčkův Brod, kteří porazili světelské Rebelky. Jediným týmem, který letos zatím nevyhrál ani nebodoval jsou právě Rebelky.

Více informací naleznete na webu rss-sipky.blogspot.cz.

Výsledky 11. kolo

Ligová tabulka po 11. kole

Individuální koeficient hráče (IKH)

V čele bodování jednotlivců je aktuálně Matěj Vrzáček (D.C. Sport Bar Světlá), druhý je Josef Rezek (Melouni Světlá) a třetí místo drží Petr Čámský (Banditi Humpolec).