Skláři v Telči neuspěli, čtvrtfinálová série se vrací do Světlé za stavu 1:1
Profilovka
04. 03. 2024.

V sobotním čtvrtfinálovém utkání v Telči navázali skláři na aktivní pojetí hry z prvního duelu. Domácí však potvrdili kvalitu na svém ledě a díky vysoké efektivitě vyrovnávají stav série na 1:1. Čtvrtfinále hrané na tři vítězná utkání pokračuje ve středu 6. března na zimním stadionu v Pěšinkách od 18:30 hodin.

První třetinu skláři vyhráli 2:1, když otáčeli stav z 0:1. Ve druhé třetině padlo po brance na každé straně a rozhodovalo se tak v poslední části utkání. Na branku domácích ve 45. minutě odpověděl v čase 48:16 světelský Jakub Krajíček a poslal Světlou do vedení. Po dvou minutách však SK Telč vyrovnala a závěr utkání tak sliboval napínavou podívanou. K velké radosti domácích rozhodl v 58. minutě o výhře Telče kapitán David Smejkal a uzavřel stav utkání na 5:4, série je tak vyrovnaná 1:1. Utkání přihlíželo 325 diváků. Podrobný report z utkání ZDE.

Fotogalerie z utkání

Play-off pokračuje opět ve středu 6. března třetím duelem na zimním stadionu v Pěšinkách se začátkem utkání v 18:30 hodin. Přijďte podpořit skláře přímo na stadion.

Ti, co se nemohou zúčastnit osobně, tak můžou průběh utkání sledovat živě na onlajnech.